STATEK ŁÓDKA NA BATERIE Psika Wodą...
STATEK ŁÓDKA NA BATERIE Psika Wodą...
STATEK ŁÓDKA NA BATERIE Psika Wodą...
STATEK ŁÓDKA NA BATERIE Psika Wodą...
STATEK ŁÓDKA NA BATERIE Psika Wodą...

STATEK ŁÓDKA NA BATERIE Psika Wodą PŁYWA HOLOWNIK

28,00 zł
Brutto

DOSKONAŁY PREZENT

Statek to niesamowita zabawka, która spodoba się niejednemu dziecku.Podczas kąpiel dostarczy wielu wrażeń oraz wprowadzi w kreatywny świat żeglarskich przygód. Kolory na pewno przypadną do gustu małym odkrywcom.Kolorowa łódź sprawi, że dziecko w przyjemny sposób oswoi się z wodą. Zabawka pozwoli maluszkowi na wesołe spędzenie czasu podczas kąpieli lub pluskania się w baseniku.❤️ Doskonały pomysł na prezent dla dziecka!

Wspaniała zabawka do wody na lato lub na każdą inna okazję, np. podczas kąpieli w wannie. Idealnie sprawdzi się w trakcie zabaw w basenie.

✔ psikawka tryska wodą

✔ możliwość zmiany kierunku pływania

✔ wysoka jakość

Możesz pozwolić płynąć stateczkowi prosto, lub gdy obrócisz dyszę Twój holownik może pływać w kółku

Statek zachęci do regularnego korzystania z łazienki. Przez skupienie uwagi dziecka na zabawie pomoże dorosłym w prowadzeniu niezbędnych czynności higienicznych, jak chociażby mycie głowy, które nie zawsze jest lubiane przez dzieci.

✅ Doskonała zabawka dla dzieci małych i dużych!

Z E S T A W    Z A W I E R A:

    Statek
    Ilość: 1szt.
    Materiał: tworzywo sztuczne
    Wiek: 3+


    Możliwość zabawy podczas kąpieli daje dziecku nie tylko wiele radości, ale także pozwala rozwijać jego zmysły i zdolności poznawcze.
    Na pokładzie psikawka, obrotowy dźwig i ponton - wszystko to sprawi, że wesołej zabawie w wodzie nie będzie końca. Przełącznik ON-OFF znajduje się z tyłu zabawki.


    ✅ ZALETY:
        Doskonała zabawka dla małych i dużych dzieci!
        Nieskończona możliwości zabawy
        Lekki i bezpieczny dla dzieci
        Żywe i intensywne kolory


    ✅ Akcesoria nie tylko spełniają funkcję zabawową oraz urozmaicają codzienne kąpiele, ale również uczą i wpływają na rozwój dziecka.
    Pływający statek-holownik, wyposażony w armatkę wodną. Statek może płynąć prosto lub po obróceniu dyszy może pływać w kółko. Na pokładzie znajduje się psikawka, obrotowy dźwig i ponton. Świetnym urozmaiceniem zabawy jest armatka, która strzela wodą.

No reviews

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.